OVB POLAND - Senior Dyrekcja Krajowa Marcin Dobrzański

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
SENIOR DYREKCJA KRAJOWA MARCIN DOBRZAŃSKI
 
 
 
 
 
 
 

Z naszym doradztwem Państwa finanse są gotowe na wszystko.

    Od dawien dawna ciekawość co przyniesie przyszłość intrygowała ludzi. Co wydarzy się jutro, tego mimo wszystko nikt dokładnie nie może wiedzieć. Kto jednak dzisiaj podejmie odpowiednie kroki, ten spokojniej może spoglądać w przyszłość. Jako jedna z wiodących europejskich firm doradztwa majątkowego pomagamy w tym Państwu - od ponad 40 lat.

 

   Analizujemy dla Państwa bez przerwy rynek finansowy i wyszukujemy ciekawe możliwości. W ramach naszego doradztwa wspólnie z Państwem wyszukujemy rozwiązania z naszego portfela produktów, które dokładnie odpowiadają Państwa potrzebom - w zakresie ochrony ubezpieczeniowej i tworzenia majątku, zabezpieczenia emerytalnego i mieszkalnictwa własnościowego. Żebyście mogli cieszyć się przyjemnym uczuciem bycia przygotowanym na przyszłość - i spokojnie mogli powiedzieć:

Jutro nadejdzie na pewno.

 
 
 
 


O NAS ....................................................................................................................................................................

 
W 1970 roku w Kolonii OVB Vermögensberatung rozpoczął działalność jako kompetentny doradca od przygotowywania swoich klientów do przyszłości. Z niej powstała jedna z wiodących europejskich firm doradztwa majątkowego - OVB Holding AG. W Polsce od roku 1993 funkcjonuje pod nazwą OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. od początku pełniąc rolę lidera na rynku doradztwa finansowego.

HISTORIA OVB HOLDING AG

1970 - Założenie firmy OVB Allfinanz przez Otto Wittschier, Bruno Tones i Bertem Schwarz  w Kolonii (Objektive Vermogens Beratung - Obiektywne Doradztwo Majątkowe). Celem działalności stało się prowadzenia usług doradczych dla klientów w formule Allfinanz ( wszystkie finanse ). Oznaczało to iż teraz klient będzie mógł otrzymać z jednej ręki oferty ubezpieczeniowe, inwestycyjne i bankowe. Wprowadzenie rewolucyjnego systemu obsługi klienta (ABS - Analyse Beratung Service czyli Analiza Doradztwo Serwis) szybko znalazło uznanie wśród zadowolonych klientów
1983 - Zarząd firmy szczególnie wrażliwy na krzywdy ludzkie i nierówności społeczne powołuje w do życia instytucje charytatywną "Kölner Hilfswerk Menschen in Not e.V." - składki płynące od każdego pracownika zarządu, każdego Doradcy OVB (ok. 10 000 osób) oraz znaczne sumy przeznaczane z zysków firmy były przeznaczane na pomoc potrzebującym w Afryce (dofinansowanie budowy szkól i szpitali, programy żywieniowe dla głodujących ), jak również dla organizacji charytatywnych w Niemczech i za granicą.
1989 - Akademia Managerów OVB zostaje powołana do życia. Za sprawą owych menagerów OVB postanawia nie ograniczać się w swej działalności w granicach państwa niemieckiego i zaczyna przygotowania i rozpoznawania rynków do działalności w innych państwach.
1990 - OVB ostatecznie rozpoczyna swoją ekspansję na europejskich rynkach
1991 - Założenia OVB AUSTRIA, pierwszego zagranicznego oddziału firmy
1992 - Założenie OVB POLSKA oraz OVB WĘGRY
1993 - Założenie OVB CZECHY, OVB SŁOWACJA oraz OVB GRECJA - OVB Polska rozpoczyna oficjalnie swą działalność
1995 - OVB przejmuje Swiss Fidicon AG - Założenie OVB SZWAJCARIA
1999 - Założenie OVB CHORWACJA
2001 - OVB zmienia swoją nazwę na  OVB Vermögensberatung AG, zarząd oraz pracownicy firmy  mają możliwość kupna preferencyjnych akcji firmy  - Założenie OVB WŁOCHY
2002 - Założenie OVB HISZPANIA oraz OVB RUMUNIA
2003 - Założenia OVB FRANCJA  
2004 - Założenie spółki OVB Holding AG
2005 - OVB finance wchodzi na rynek (elektroniczna platforma bankowa OVB)
2006 - 21 lipca 2006 OVB Holding AG wchodzi na niemiecką giełdę gdzie jest notowany na rynku Prime Standard (dostępny do inwestorów zagranicznych)
2007 - Założenie OVB UKRAINA
2010 - OVB świętuje we wrześniu w Kolonii swoje 40-to lecie - przyjeżdża ponad 10.000 współpracowników firmy z całej Europy.

NIEMCY
AUSTRIA
POLSKA
WĘGRY
CZECHY
SŁOWACJA
GRECJA
SZWAJCARIA
CHORWACJA
WŁOCHY
HISZPANIA
 
 
 
Aktualnie w OVB działa w sieci sprzedaży ponad 7000 osób (na szczeblu minimum kierowniczym) w Europie, około 2500 osób w Niemczech i 4.600 w krajach pozostałych. Pracowników etatowych zatrudnionych w zarządach firmy to liczba bliska 300 osób: Niemcy: ponad 140 osób, Europa ponad 150 osób. Przedsiębiorstwo działa obecnie w 14 krajach europejskich.
 
RUMUNIA
FRANCJA
UKRAINA
 
 


DORADZTWO ......................................................................................................................................................................

ZABEZPIECZENIE PRZYSZŁOŚCI - Czyli plan życia

Doskonale wiemy jak działa system emerytalny w Polsce. Dla większości z nas emerytura to będzie pokuta za dziesiątki przepracowanych lat i odprowadzania składek do ZUS czy też KRUS. Dlaczego by nie pomyśleć o tym aby utrzymać co najmniej obecny poziom dochodów po zakończeniu aktywności zawodowej lub zacząć korzystać z życia jeszcze przed "oficjalnym" przejściem na emeryturę.

ZABEZPIECZENIE DZIECKA - Czyli plan posagowy

Z pewnością gdy dziecko czy dzieci zaczną dorastać będą chciały sie kształcić w dobrych szkołach, mieć prawo jazdy i własne auto. Wiadomą rzeczą, że studia i samodzielne życie nie jest tanie. Zatem potrzebne są pieniądze . . . by nie zawieść własnej dumy rodzica i ułatwić naszym pociechom ten start warto pomyśleć o tym dużo wcześniej.

LUKSUSOWY SYSTEM HIPOTECZNY - Czyli plan własne M

Każda młoda osoba startująca w dorosłe życie chce posiadać własne M. Niestety bez "pomocy" banku najczęściej nie ma możliwości tego sfinansowania a co za tym idzie zobowiązanie przeważnie na około 30 lat do spłaty zadłużenia. Warto pomyśleć o tym aby skrócić ten czas i zaoszczędzić przy tym sporo naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Wykorzystajmy również możliwości jakie daje nam Państwo !!!

PLANY FINANSOWE REGULARNEGO OSZCZĘDZANIA

Nigdy nie wiemy, kiedy będziemy potrzebowali gotówki i staniemy w nagłej potrzebie jej posiadania - aby nie być zmuszonym brać kredytów gotówkowych w banku warto mieć ten kapitał zaoszczędzony w mądry i przemyślany sposób. Aby nie obciążać Panstwa budżetu warto pomyśleć oszczędzaniu regularnym.

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Nigdy nie wiemy co będzie jutro, aby chronić nasze życie jak i życie najbliższych pomyślmy o tym już dziś.

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Posiadając dom, mieszkanie czy też inne nieruchomości jak i ruchomości warto mieć zabezpieczenie aby nie stracić tego majątku - czy to w skutek zdarzeń losowych czy rabunku.

UBEZPIECZENIA NNW I TRWAŁEGO INWALIDZTWA

Nigdy nie wiemy co nas spotka za godzinę, dzień czy miesiąc. Niestety wypadki to codzienność, dlatego nie warto odkładać ochrony naszego ciała i zdrowia "na jutro" by być zdanym wyłącznie na siebie samego - finansując leczenie, rehabilitację i własne cierpienie z własnej kieszeni.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Jak działa NFZ nikomu nie trzeba tłumaczyć, często czekamy w kolejkach na wizytę do lakarza a do specjalistów niejednokrotnie z kilkutygodniowym czy kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. W nagłych wypadkach i tak większośc z nas korzysta z prywatnych wizyt lekarskich - płacąc przy tym spore pieniądze. Posiadając prywatną opiekę medyczną mamy pewność, że jesteśmy przyjmowani bez kolejek, do specjalistów nie czekamy w tygodniowych terminach i jasteśmy obsługiwani w najlepszych placówkach medycznych przez najlepszych specjalistów - bez dodatkowych kosztów.

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE

O obowiązku posiadania polisy OC każdy wie - ubezpieczenie OC, AC, NNW, OP, ASS każdych pojazdów.

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE FIRMY

Ubezpieczenie majątku trwałego, obrotowego jak i ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody naszej firmy.

UBEZPIECZENIA GRUPOWE Pracowników

Mając ochronę czy będąc przed jej wyborem warto zapoznać się z innymi ofertami na rynku - wyszukiwanie ofert konkurencyjnych to nasza specjalność - dobierzemy jej zakres ściśle do wymagań pracowników, aby ich ochrona była najważniejsza. Należy pamiętać również, że firma to już 3 osoby !!!

INWESTYCJE

Mając nadwyżki środków pieniężnych nie warto ich trzymać w "skarpecie" czy też w banku bowiem są poddane inflacji, która obniża ich wartość. Pomyślmy aby nasze pieniądze w mądry i bezpieczny sposób przemnażać. Jest bowiem mnóstwo rozwiązań finansowych oferujących nam takie możliwości - od funduszy inwestycyjnych poprzez akcje, obligacje, złoto aż do nieruchomości - lecz nie mamy z reguły czasu aby myśleć i śledzić aktualne trendy inwestycyjne na rynku ...

BANKOWOŚĆ

Każdy z nas ma do czynienia z taką instytucją jak bank. Najczęściej korzystając z kont osobistych, kart kredytowych i innych usług bankowych kierujemy się tradycja rodzinną i kolorowymi reklamami zachęcającymi do wyboru placówki. Często jednak chcemy czegoś więcej, niejednokrotnie potrzebujemy takich produktów jak kredyt gotówkowy, kredyt mieszkaniowy czy lokata. Każdy z nas jednak chciałby mieć rozwiązania i produkty, które spełnią najbardziej nasze oczekiwania lecz nie zawsze mamy czas by zapoznać się z wszystkimi ofertami gdyż jest ich na prawdę bardzo dużo. 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KAŻDEGO KLIENTA

Aby nie musieć zaprzątać sobie głowy tym czym nie musicie . . . ponieważ robimy to za Was - za pomocą SERWISU, który gwarantujemy każdemu naszemu klientowi czywając nad Państwa rozwiązaniami.


PARTNERZY:

 
 
 
 
 


KARIERA ....................................................................................................................................................................


 
Zrobić karierę w OVB, oznacza przede wszystkim, mieć uczciwe szanse dalszego rozwoju zawodowego. Gdyż jedynie twarde i obiektywne kryteria stanowią u nas o sukcesie. Co trzeba wnieść? To bardzo proste - siebie samego, gotowość do dawania z siebie więcej niż inni i dar obcowania z ludźmi. Gdyż ludzie są od samego początku najważniejszym kapitałem naszej firmy. Od pierwszego dnia OVB wzrasta wraz ze swoimi klientami i pracownikami.
Nasz sukces to Państwa sukces. I odwrotnie.
 
 

Oferujemy:
-  pełen cykl szkoleniowy - by mieć solidne fundamenty
-  jasne zasady współpracy - by wszystko było czyste i klarowne
-  korzystnie określona ścieżka kariery - sam decydujesz o swoim sukcesie
-  świetna atmosfera w firmie - wśród młodych zmotywownych osób
-  elastyczne godziny pracy - dostosowane do twych możliwości
-  nieograniczone możliwości zarobków - sam określasz ich wysokość

Wymagamy:
-  samdyscyplina
-  chęć do działania
-  otwartość na ludzi i nowe kontakty
-  średnie wykształcenie
-  niekaralność

Opcje współpracy:
- student - osoba ucząca się do 26 roku,
- osoba pracująca - jako praca dodatkowa,
- działalność gospodarcza,

 
 
 

Aby dowiedzieć się więcej na temat WSPÓŁPRACY z naszą firmą OVB przejdź do zakładki PRACA W OVB.
lub skontaktuj sie z naszym współpracownikiem. Tam również będziesz mógł APLIKOWAĆ.
- Dlaczego OVB?
- Dlaczego system pracy MLM?
- Dlaczego branża finansowa?
- Jak zacząć, jak się rozwijać?
- FAQ - czyli nurtujące pytania nowych współpracowników !
- I wiele wiele innych ...

 
 


OVB VIDEO ......................................................................................................................................................................

 
 
 
 
 


KONTAKT ......................................................................................................................................................................

 

SENIOR DYREKCJA KRAJOWA
Marcin Dobrzański - Senior Dyrektor Krajowy
marcin.dobrzanski@ovb.com.pl
dober DOBER

SEKRETARIAT
Marta Zduń - sekretarka
tel.: 71 363 97 98
ovb.dobrzanski@ovb.com.pl
Biuro:
ul. Aleksandra Ostrowskiego 13G
53-238 WROCŁAW

 
 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 
 

DYREKCJA KRAJOWA - MARCIN DOBRZAŃSKI

DYREKCJA KRAJOWA - MICHAŁ SZYMKÓW

 
 
 
 

W BUDOWIE

 
 
 
 

___________________________________________________________________________________________________________________
OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.
ul. Rydygiera 21a, 01-793 Warszawa
Telefon: +48 22 576 35 35
Telefax: +48 22 576 35 34
E-Mail: ovb@ovb.com.pl
KRS: 0000022449 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy: 1 120 580,00 PLN
NIP: 522-10-12-197

 
 
Liczniki
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego